Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

ISIS [Sammelthread]

Beyler Pkk dan bahsederken,kürtler vs diye bir geneleme yapmayalım lütfen.Defalarca yazmıştım ve yazıyorum.Her Kürt Pkk lı değildir,aksine,kürtlerin bir çoğu Pkk karşıtıdır.Şu KRG denilen yavsağa inanmayin,diğer Kürt kökenli üyelere istemeyerek hakaret etmiş oluruz,yapmayiniz.Din kardeşisiniz,müslüman müslümana bunu yapmamalı,tarihimizde Irkçılık yoktur,olmasin!

Sayin baylar ve bayanlar, lütfen genelleme yapmaktan kacinalim. Arladaslarin rencide olmamalari icin kelimelerinize dikkat etmeniz kuvvetle rica olunur.

Sanki Boarding Karti almis ucagi bekliyoruz :lol:

senin tuzun kuru tabi Almanya'da. Atiyorsun bol keseden.
Fakt ist Du lebst in Deutschland und du wirst es auch dein leben lang tun und du schreibst immer mit wir oder mein Land wenn es um die Türkei geht. Zudem studierst du hier und hast ein Job Angebot aus der Türkei abgelehnt und du hast auch nicht die Religion der 98% der Bevölkerung angehören(welches das kleinste Paradoxon ist) aber du hast recht ich rede wieder Unfug. ....

Beyler Pkk dan bahsederken,kürtler vs diye bir geneleme yapmayalım lütfen.Defalarca yazmıştım ve yazıyorum.Her Kürt Pkk lı değildir,aksine,kürtlerin bir çoğu Pkk karşıtıdır.Şu KRG denilen yavsağa inanmayin,diğer Kürt kökenli üyelere istemeyerek hakaret etmiş oluruz,yapmayiniz.Din kardeşisiniz,müslüman müslümana bunu yapmamalı,tarihimizde Irkçılık yoktur,olmasin!Kalp kirmayalim!Günaha girmeyelim!

Teşekkür ederiz!

Bana burdaki pkk sempatizani olmayan bir kürdü göster bir zahmet.

Sayin baylar ve bayanlar, lütfen genelleme yapmaktan kacinalim. Arladaslarin rencide olmamalari icin kelimelerinize dikkat etmeniz kuvvetle rica olunur.

Sanki Boarding Karti almis ucagi bekliyoruz :lol:

Moruk Boarding Kartini vs siktir et,ve şöyle düşün,kardeşin yaşında olabilecek insanlar,aranizda geçen yazışmaları dikkatle izliyor,şimdi cıkmışıniz "Kürtler söyledir böyledir" diye Muhabet başlatirsanız,olmaz.Biraz dikkat edelim diyorum sadece,yazilanlar yanlış anlaşılmasin.Kendini onların yerine koy..

Zurück
Oben