Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

ISIS [Sammelthread]

Die sind doch ohne zu bezahlen abgehauen :lol:
rechnung ist gemeint aha:)
Vize-Premier Arinc:Man sollte die Rolle der Türkei dabei nicht vergessen. Anstatt Biji Obama zu schreien, sollten sie unsere jegliche Hilfe und Unterstützung für die Menschen nicht vergessen und ignorieren"
1450945_853743174666871_6584941460490475536_n.jpg

rechnung ist gemeint aha:)
Vize-Premier Arinc:Man sollte die Rolle der Türkei dabei nicht vergessen. Anstatt Biji Obama zu schreien, sollten sie unsere jegliche Hilfe und Unterstützung für die Menschen nicht vergessen und ignorieren"
1450945_853743174666871_6584941460490475536_n.jpg

Anstatt so einen Blödsinn zu fordern sollten wir jetzt reinmarschieren und eine Sicherheitszone von Idlip bis Haseke errichten. So würde man die dortigen Terroristen weiter nach Syrien treiben und die syrische Zivilbevölkerung aus der Türkei könnte zurück nach Syrien.

Ein autonomes Rojava bedeutet für uns wieder Terror, am besten gleich das Ganze im Keim ersticken.

Sizin Hükümetiniz Türkiye Cumhuriyeti Askerini ve Polisini Şehit eden Pkk 'lılara destek veriyor,bunu aklınız alıyormu? Açık ve net olarak ifade ediyorum: Terörizimin bir parçaşıda sizsiniz!

Ayıptır söylemesi ama bırakın gebersinler,bunun adı Ilahi Adaletdir.Rüzgar eken fırtına biçer,daha geçen Hafta Polisinizi ve Askerinizi kahpece katleden bu Peşmerge ve Pkk köpeklerine yardım eden,teröre yardım etmiş olur.

Adı resmen sürtüğe çıkmış AB nin dediğine neden bakıyorsunuz,sizin Askerinizi umursadıklarını mı düşünüyorsunuz?

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Aydın'da jandarmaya ateş açıldı: 1 şehit

[FONT=titillium_websemibold]Anadolu Ajansı[/FONT]
28 Ocak 2015 ÇarşambaTürkiye
aydindajandarmaya-ates-acildi-1-sehit,kHY4HPyhN06-MFjdcgcw3g.jpg
Aydın'ın Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlının açtığı ateş sonucu 1 Jandarma Astsubay şehit oldu.

[FONT=titillium_webregular]Edinilen bilgiye göre, kayınpederini öldürmek, kayınbiraderini ve eşini yaralamak suçlarından hakkında yakalama kararı bulunan H.T'nin Efeler ilçesine bağlı Eğrikavak Mahallesi'nde olduğu bilgisi üzerine jandarma ekipleri bölgeye gitti.

Olay yerine giden Jandarma Astsubay Emre Günalan ile Jandarma Uzman Çavuş İrfan Yüksel, H.T'nin ateş açması üzerine yaralandı.

huseyin,h-BD6l1uxUmotL__v4gg7Q.jpg

Hüseyin T.'nin izine iki yıl sonra ulaşıldıKolundan yaralanan Jandarma Uzman Çavuş İrfan Yüksel, askeri helikopterle Adnan Menderes Üniversite Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan Yüksel'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

sehit-foto-15-01-29,HirKluMfPUmS2qLmx39EHQ.jpg
Şehit Jandarma Astsubay Emrah ÜnalanSaldırının ardından bir süre kendisine ulaşılamayan Jandarma Astsubay Günalan'ın cenazesi ise Aydın il sınırında, İzmir'in Ödemiş ilçesine bağlı Hamamköy Mahallesi'nin Çakmaklıardı mevkinde bulundu.
Olayın ardından kaçan zanlı H.T'nin yakalanması çalışmaları sürüyor.
Aydın Valiliği, Efeler ilçesinde bir askerin şehit olduğu, bir askerin yaralandığı olayla ilgili H.T'yi yakalama çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Valilikten yapılan açıklamada, "İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, 'yaralama ve kasten öldürme' suçlarından aranan 1978 doğumlu H.T'nin yakalama çalışmaları sırasında, ateş açılması sonucunda bir jandarma astsubayın şehit olduğu, bir uzman jandarmanın hafif şekilde yaralandığı" kaydedildi.
Ekiplerin olay yerine süratli şekilde intikal ettirildiği ifade edilen açıklamada, yakalama çalışmalarının geniş çaplı operasyonla devam ettiği belirtildi.

BABA EVİNDE YAS
Şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan'ın (35) Çorum'daki baba evinde yas var.
Osmancık ilçesine bağlı Kargı köyünde yaşayan baba Naci ve anne Safiye Ünalan'a, çocuklarının şehit olduğu haberini Osmancık Kaymakamı Sezgin Üçüncü verdi.
Evin tek çocuğu oluğu öğrenilen evli bir çocuk babası Emrah Ünalan'ın fenalaşan yakınlarına ilk müdahale köyde hazır bulunan 112 Acil Servis ekipleri tarafından yapıldı. Köyde, haberi duyan vatandaşlar da Ünalan ailesine taziyede bulundu.
sehit-evi-15-01-29,6VolV6LoaEaQHMXecp5Jtw.jpg
Şehidin babası Naci Ünalan (Soldan iki)[/FONT]

Zuletzt bearbeitet:
schon der zweite der mit einer mit so einem grosskaliber exekutiert wird.. kranke schweine!

Anstatt so einen Blödsinn zu fordern sollten wir jetzt reinmarschieren und eine Sicherheitszone von Idlip bis Haseke errichten. So würde man die dortigen Terroristen weiter nach Syrien treiben und die syrische Zivilbevölkerung aus der Türkei könnte zurück nach Syrien.

Ein autonomes Rojava bedeutet für uns wieder Terror, am besten gleich das Ganze im Keim ersticken.

Das wird alles nicht passieren. Die jetzige Regierung ist außenpolitisch passiv was Millitärische Aktionen angeht selbst im Inland passiert da relativ wenig.

Weder wird die Türkei erweitert, noch werden Terroristen Aktiv bekämpft. Wir reagieren lediglich auf Aktionen und intervenieren nicht von uns aus sondern aus reiner Abschreckung aber das auch sehr schwach. Es findet keine Aktive bekämpfung der PKK statt um den "Friedensprozess" nicht zu gefährden der meiner Meinung nie stattgefunden hat.

PS: Das war ein Flak-Geschütz (Luftabwehr Waffe)

Sizin Hükümetiniz Türkiye Cumhuriyeti Askerini ve Polisini Şehit eden Pkk 'lılara destek veriyor,bunu aklınız alıyormu?

Ayıptır söylemesi ama bırakın gebersinler,bunun adı Ilahi Adaletdir.Rüzgar eken fırtına biçer,daha geçen Hafta Polisinizi ve Askerinizi kahpece katleden bu Peşmerge ve Pkk köpeklerine yardım eden,teröre yardım etmiş olur.

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Aydın'da jandarmaya ateş açıldı: 1 şehit

[FONT=titillium_websemibold]Anadolu Ajansı[/FONT]
28 Ocak 2015 ÇarşambaTürkiye
aydindajandarmaya-ates-acildi-1-sehit,kHY4HPyhN06-MFjdcgcw3g.jpg
Aydın'ın Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlının açtığı ateş sonucu 1 Jandarma Astsubay şehit oldu.

[FONT=titillium_webregular]Edinilen bilgiye göre, kayınpederini öldürmek, kayınbiraderini ve eşini yaralamak suçlarından hakkında yakalama kararı bulunan H.T'nin Efeler ilçesine bağlı Eğrikavak Mahallesi'nde olduğu bilgisi üzerine jandarma ekipleri bölgeye gitti.
Olay yerine giden Jandarma Astsubay Emre Günalan ile Jandarma Uzman Çavuş İrfan Yüksel, H.T'nin ateş açması üzerine yaralandı.
huseyin,h-BD6l1uxUmotL__v4gg7Q.jpg
Hüseyin T.'nin izine iki yıl sonra ulaşıldıKolundan yaralanan Jandarma Uzman Çavuş İrfan Yüksel, askeri helikopterle Adnan Menderes Üniversite Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan Yüksel'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
sehit-foto-15-01-29,HirKluMfPUmS2qLmx39EHQ.jpg
Şehit Jandarma Astsubay Emrah ÜnalanSaldırının ardından bir süre kendisine ulaşılamayan Jandarma Astsubay Günalan'ın cenazesi ise Aydın il sınırında, İzmir'in Ödemiş ilçesine bağlı Hamamköy Mahallesi'nin Çakmaklıardı mevkinde bulundu.
Olayın ardından kaçan zanlı H.T'nin yakalanması çalışmaları sürüyor.
Aydın Valiliği, Efeler ilçesinde bir askerin şehit olduğu, bir askerin yaralandığı olayla ilgili H.T'yi yakalama çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Valilikten yapılan açıklamada, "İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, 'yaralama ve kasten öldürme' suçlarından aranan 1978 doğumlu H.T'nin yakalama çalışmaları sırasında, ateş açılması sonucunda bir jandarma astsubayın şehit olduğu, bir uzman jandarmanın hafif şekilde yaralandığı" kaydedildi.
Ekiplerin olay yerine süratli şekilde intikal ettirildiği ifade edilen açıklamada, yakalama çalışmalarının geniş çaplı operasyonla devam ettiği belirtildi.
BABA EVİNDE YAS
Şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan'ın (35) Çorum'daki baba evinde yas var.
Osmancık ilçesine bağlı Kargı köyünde yaşayan baba Naci ve anne Safiye Ünalan'a, çocuklarının şehit olduğu haberini Osmancık Kaymakamı Sezgin Üçüncü verdi.
Evin tek çocuğu oluğu öğrenilen evli bir çocuk babası Emrah Ünalan'ın fenalaşan yakınlarına ilk müdahale köyde hazır bulunan 112 Acil Servis ekipleri tarafından yapıldı. Köyde, haberi duyan vatandaşlar da Ünalan ailesine taziyede bulundu.
sehit-evi-15-01-29,6VolV6LoaEaQHMXecp5Jtw.jpg
Şehidin babası Naci Ünalan (Soldan iki)[/FONT]

Sizin demek ile kimi kastediyorsun?

Sizin demek ile kimi kastediyorsun?

Bu hükümetin iktidar olmasına sebebiyet verenleredir sözüm.Buyrun Demokratik Açılıma,iki Haftadir onlarca şehit veriyoruz.Teröristle ( Terör örgütü uzantısı Partiler buna dahil) HİÇBIR KOŞULDA Pazarlık olmaz! Ben böyle yaşar böyle bilirim! Allah islah etsin,fazla söze gerek yok.Görünen köy kılavuz istemez,herşey ortada.

Ben teröristlerde suç bulmuyorum,ben onlara Imkan taniyanlara,Türküm diyerek kendi Vatandaşına kurşun siktiranlara suç buluyorum,yanlış anlaşılmasın ama kimse Barış vs istemiyor,ortada ciddi bir Terör sorunu var ve AKP Yanlısı Güvenlik Güçleri ve Cemaat üyeleri, "ERGENEKON"vs gibi Hikayeden örgütlerle uğraşıp kendi Vatandaşını Hapse atıp yargıyı infiltre edeceğine, bu Terör sorunuyla uğraşmalıdir.Lakin TC nin başka bir alternatifi bulunmuyor,ya Terör bitecek ya biz biteceğiz.

Bir avuç Peşmerge Yezit ve Pkk Şempanzesi için Koca bir Türk Ulusunu ateşe atmanın bir anlamı yok.

Bu hükümetin iktadar olmasına sebebiyet verenleredir sözüm.Buyrun Demokratik Açılıma,iki Haftadir onlarca şehit veriyoruz.Teröristle HİÇBIR KOŞULDA Pazarlık olmaz! Ben böyle yaşar böyle bilirim! Allah islah etsin,fazla söze gerek yok.Görünen köy kılavuz istemez,herşey ortada.

Ben teröristlerde suç bulmuyorum,ben onlara Imkan taniyanlara,Türküm diyerek kendi Vatandaşına kurşun siktiranlara suç buluyorum,yanlış anlaşılmasın ama kimse Barış vs istemiyor,ortada ciddi bir Terör sorunu var ve Güvenlik Güçleri "ERGENEKON"vs gibi Hikayeden örgütlerle uğraşıp kendi Vatandaşını Hapse atıp yargıyı infiltre edeceğine, bu Terör sorunuyla uğraşmalıdir.Lakin TC nin başka bir alternatifi bulunmuyor,ya Terör bitecek ya biz biteceğiz.

Bir avuç Peşmerge Yezit ve Pkk Şempanzesi için Koca bir Türk Ulusunu ateşe atmanın bir anlamı yok.

Pkk ucubelerin sicilan bok kadar bir degerleri yok. Bu Hdp Dpt karinagrilari gibi.

Bekleyelim ve görelim bu sürecin ne tür fayda saglayacak, cünkü bu hükumetin yaptigi gibi bir acilimi ondan evvel baska bir hukumet yapmamistir.
Tahmin edersem bu acilim son laburatua deneyi olacak. Lakin bu girisimde birsey degistimeyecek olursa ozaman kan gövdeyi götürür. Sri Lanka da Tamil Ealam terröristleri gibi kendi kanlarinda bogulular.

Ve bir daha hatirlatmak isterim. Sakin ha bu terröristleri Türkiyede yasayan Kürt vatandaslarimiz ile ayni kefeye koymayin

Pkk ucubelerin sicilan bok kadar bir degerleri yok. Bu Hdp Dpt karinagrilari gibi.

Bekleyelim ve görelim bu sürecin ne tür fayda saglayacak, cünkü bu hükumetin yaptigi gibi bir acilimi ondan evvel baska bir hukumet yapmamistir.
Tahmin edersem bu acilim son laburatua deneyi olacak. Lakin bu girisimde birsey degistimeyecek olursa ozaman kan gövdeyi götürür. Sri Lanka da Tamil Ealam terröristleri gibi kendi kanlarinda bogulular.

Ve bir daha hatirlatmak isterim. Sakin ha bu terröristleri Türkiyede yasayan Kürt vatandaslarimiz ile ayni kefeye koymayin

Yapildi 90larda biraz bilgilen o zaman ama acik yapilmadi ve icinde MHPde vardi o zamanlar Öcalan Kürtleri Devlete baglicam Kürtler beni Peygamber gibi seviyor diye alay ediyordu görüntüleri youtubede var.

Yanilmiyorsam 2000 ve 2002 aralarindaydi senede 2-3 Asker ölüyordu aynen bugün gibi sonradan PKK 400 Militan ile Türkiyeye girmeye calismisdi hepsi öldürüldü ve sürec bitti.

Bugünde ayni degisen sadece RTE kürtleri oy icin kullanmasi ama elinde sonunda bu sürec de elinde patlayacak. PKKnin istedikleri bölgesel meclis askeri güc/Polis ve Öcalanin özgürlügü bu resmen türkiyenin bölünmesi demek bunu Türkler kabul etmez.

PKK ve Türkiye bana göre sadece savas icin hazirlaniyor.

Zurück
Oben