Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Länder, die Kosova anerkennnen

Se Egjiptit , Algjeris dhe Libijes i ha fort Kari per Amerikanet :lol:
Mos harro se tash ne kto vendet jon Muslimanet ne pushtet ....
Po po.......hahahahahaha
Fakt ashte qe shumica e vendeve muslimane e perkrahin Serbine
Nuk na dojne neve o burre,pse po ju rrasesh ne böth.


E as ti o Xhelo ski qka me thane ne daq bonu i verdh,i bardh ose i zi.
Ne P... te sames le te shkojne,kush po tjau q...n...mundemi edhe pa ato fare vendeve muslimane.
 
Po po.......hahahahahaha
Fakt ashte qe shumica e vendeve muslimane e perkrahin Serbine
Nuk na dojne neve o burre,pse po ju rrasesh ne böth.


E as ti o Xhelo ski qka me thane ne daq bonu i verdh,i bardh ose i zi.
Ne P... te sames le te shkojne,kush po tjau q...n...mundemi edhe pa ato fare vendeve muslimane.


Pse nuk don te kuptojsh se Shtetet Arabe nuk kishin udheheq Musliman por Diktatora qe e kan vra Popullin e vet , e ti mendon se ata skan pasure pune tjeter si me e njoft pavarsine e Kosoves ? Besa as skan dite se ku gjendet ky vend me as 2 Million Banore ......
Po ashtu mos harro se Shtetet me te rendeshme Arabe na kan njoft si Arabia Saudite , Katari , Bahrain etc .
E njeten pyte munde edhe une te bej , pse ti po ju hine Amerikanve aq thell ne bythe ?
 
Pse nuk don te kuptojsh se Shtetet Arabe nuk kishin udheheq Musliman por Diktatora qe e kan vra Popullin e vet , e ti mendon se ata skan pasure pune tjeter si me e njoft pavarsine e Kosoves ? Besa as skan dite se ku gjendet ky vend me as 2 Million Banore ......
Po ashtu mos harro se Shtet me te rendeshme Arabe na kan njoft si Arabia Saudite , Katari , Bahrain etc .
E njeten pyte munde edhe une te bej , pse ti po ju hine Amerikanve aq thell ne bythe ?
Nuk na ka ra edhe aq keq,Kosova ashte tash e jona.
Ma mire mi hy ne böth amerikanit se i del diqka,se me ju rras ne böth harapit si del kurgja.:majaa:
 
Nuk na ka ra edhe aq keq,Kosova ashte tash e jona.
Ma mire mi hy ne böth amerikanit se i del diqka,se me ju rras ne böth harapit si del kurgja.:majaa:

E po ketu eshte dallimi mes neve ;)
Une nuk i hy askujna ne Bythe sepse sjam Kurve !
Po pra ku eshte Amerika tani ? Pse nuk na lirojne Veriun ? Pse nuk investojne Para ne Kosove ose pse nuk i hapin ndoj Fabrike per te ju siguru Popullit pune ?
Shum thejsht sepse nuk kan me interese ne Kosove sju intereson me gjendja jone .
 
E po ketu eshte dallimi mes neve ;)
Une nuk i hy askujna ne Bythe sepse sjam Kurve !
Po pra ku eshte Amerika tani ? Pse nuk na lirojne Veriun ? Pse nuk investojne Para ne Kosove ose pse nuk i hapin ndoj Fabrike per te ju siguru Popullit pune ?
Shum thejsht sepse nuk kan me interese ne Kosove sju intereson me gjendja jone .


Mos prite me te qu amerikant edhe ne deti
 
E po ketu eshte dallimi mes neve ;)
Une nuk i hy askujna ne Bythe sepse sjam Kurve !
Po pra ku eshte Amerika tani ? Pse nuk na lirojne Veriun ? Pse nuk investojne Para ne Kosove ose pse nuk i hapin ndoj Fabrike per te ju siguru Popullit pune ?
Shum thejsht sepse nuk kan me interese ne Kosove sju intereson me gjendja jone .

Pse ata me na qliru veriun,na kemi mundesi vet me krye kete pune.
Qo böthen e puno vet e bon fabrika.


 
[/COLOR]Pse ata me na qliru veriun,na kemi mundesi vet me krye kete pune.
Qo böthen e puno vet e bon fabrika.



Amerikant e Europiant e kan kry punen e tyne, Serbine e kane largu prej Kosove. A e shlirojm na veriun prej Kriminelve apo hapim Fabrika, ajo eshte pune e jona tash. Amerikant nuk mujn me ardhe cdohere me na fry ne byth kur te na djeg.
 
Zurück
Oben