Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nächste Gay-Pride in Serbien früher als gedacht

Wenn mir manchmal nach Lachen ist, brauche ich im Netz nur auf Foren aus dem Balkan nach Gay pride Diskussionen zu suchen…..nach jedem gelesenen Satz folgt ein Lachanfall bis ich mich vor Lachen wälze….[smilie=to funny.gi:[smilie=to funny.gi:[smilie=to funny.gi:Diese Reaktionen[smilie=to funny.gi:

[QUOTE]Re: Gay parade i slicna okupljanja !

imam lose misljenje o pederima,mada...neka rade sta god zele dok druge ne smaraju sa tim i dok svoju "ljubav" ne manifestuju u javnosti,jer tako eventualno mogu da uticu na sexualno opredeljenje mladih,ono pubertetlija,neformiranih licnosti i sl.
evo...strasno me iritira "organizacija" gejrila koja ispisuje istoimene grafite po gradu,onda "gej je o.k",lepe plakate i dele pamflete...najcesce najmladjoj populaciji..osnovna i srednja skola

znaci strasno me nervira,a osecam i 95 posto Srbije ta njihova bezobrazna agresivnost u toja agitaciji
ZASTO ONI MORAJU DA NAMA OSTALIMA KAZU DA SU ONI ****** I DA ZAHTEVAJU NEKA PRAVA????
ne kapiram koja su im prava uopste uskracena???
I CEMU PARADA???
opet agresivno demonstriranje svoje perverzije,pa da li bi trebala onda da postoji i parada heterosexualaca,pa bisexualaca,pa masturbatora,pa sado mazohista,onih koji se pale na patuljke...itd?
a da li mislim da je bolest?..pa ne znam kako bih okarakterisao tu pojavu,ali definitivno nije normalna,jer da jeste,i da su homosexualci u vecini na planeti,covecanstvo bi nestalo za jednu generaciju,plafon 100 god.

i strasno me smara ta kvazi politicka korektnost,kao nije ***** nego gej
ono...ciganin/rom situacija :?


znachi protivnik sam parade i ostalih javnih manifestovanja njihovog tripa,kao i uticaja na mlade
sve dok to ne rade,ne razmisljam o njima,neka rade sta zele...ali ne javno!​

[/QUOTE]
Re: Gay parade i slicna okupljanja !

Parade su super, samo nek je sto vise kicha, perja i golotinje, boja, tetovaza, frikova, pokretnih skalamerija, dzinovskih lepeza...Sarenilo, muzika, kome mogu da smetaju takve stvari?​
Re: Gay parade i slicna okupljanja !

Meni....​
Re: Gay parade i slicna okupljanja !

batina je iz raja izašla​
Re: Gay ili pederske parade i slicna okupljanja !

Hehehe nemoj ti sad meni da prodajes te fore ...

Pio sam pivo sa drustvo na kalisu . Ali posle piva mi se mokri ( normalna stvar ) . I kad sam vec bio kod konjica nisam mogao da izdrzim . Poleto sam pravo u onaj javni WC ( sto je samo kao za zene ) kad tamo gomila gayosa sa sarenim ljubicastim parnim odelima , neki su bili sa maramama duginih boja itd. odmah sam znao da se necu bas lepo provesti :grin: . Naravno svi WCovi zauzeti - i onda molim one pedere da izadju na 5 minuta samo da izvrsim nuzdu . Naravno oni su izasli - dvoica njih :grin: . Ali posle kad sam izasao oni su pomislili da sam ja njih tako startovao - i mislili su da sam i ja gay i onda dok samja njima objasnio - tj. isvadjao se sa njim i oterao ih u pm. prodje 15 min i zakasnih na fax tj. na vezbe jbg .....
 
Jel si vidjela u "Bilderthread" kad momci jedni drugom daju komplimente, pa nadoknade "no homo" :lol: zu niedlich ...
 
Jel si vidjela u "Bilderthread" kad momci jedni drugom daju komplimente, pa nadoknade "no homo" :lol: zu niedlich ...
Ma ja se vec valjam po podu cim procitam rijec "gejpeder"[smilie=to funny.gi: A ljudi to ono full ozbiljno koriste, ajme koliko ugrozenosti, straha, bespomocnosti se krije iza tog sasvim nepotrebnog pleonazma……..ne kuze da im odeeeee mustvenost kod takvih reakcija, slabost propliva na povrsinu i evo gayyy kukavice aww:smilecolros::love5:
 
Jel si vidjela u "Bilderthread" kad momci jedni drugom daju komplimente, pa nadoknade "no homo" :lol: zu niedlich ...

Das kann tödlich enden wen man einen bro versucht als Schwul darzustellen der einem anderen bro ein Kompliment macht. Das ist was anderes!!!

Wen 2 bro's durch die Strassen laufen und Händchen halten hat das nichts mit Homosexualität zu tun. Sie zeigen damit nur ihre bro Verbundenheit.

Bitte unterscheidet bevor man jemanden als Schwul abstempelt.

Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.
 
Das ist natürlich klar, so bro-mäßig ist Körperkontakt in gewissem Rahmen wie Händchenhalten, am Nacken kraulen und Ohrläppchen knabbern völlig i.O. (no homo)
 
Zurück
Oben