Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

Türkiye?den Korkan Esed Rusya?ya Gitmek ?çin Ortado?u?yu Dola?t? - Tarafs?z Haber

Türkiye’den Korkan Esed Rusya’ya Gitmek İçin Ortadoğu’yu Dolaştı

4 yıl sonra ilk kez Suriye dışına çıkarak Rusya’a giden Beşar Esed, Moskova’ya gitmek için Türk hava sahasını kullanmaktan kaçındı.

35138.jpg

Die Flugroute von Assad in Richtung Russland :haha:

R.I.P.

Warum wurde sie angeschossen?

Bruder von Dilek Dogan: "Sie haben meine Schwester getötet, weil sie Kurdin und Alevitin ist."
12065735_1648112935468484_5361448441489171470_n.jpg

Wo steht das?

Terör operasyonu sırasında evinde polisin silahından çıkan kurşunla yaralanan ve 1 haftadır Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren Dilek Doğan, dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Nişantaşı’ndaki bir mağazada satış elemanı olarak çalışan 24 yaşındaki Doğan’ın ölümü hastane önünde bekleyen ailesi ve yakınlarını adeta yıktı

Sie starb während einer Hausdurchsuchung im Rahmen der "Antiterroroperationen". Ein Polizist schoss ihr ihn den Rücken.

Dilek’in babası Metin Doğan ise polisin evlerine katliam yapmak için geldiğini belirterek şunları söyledi:
“Zaten benim evim senede 3-4 defa baskına uğrar. Bu diğerlerinden çok farklıydı. Bu kez tamamen infaza gelinmişti. Daha önce gelenler olurdu. Sivil giyimli amir gelirdi, ‘arama yapacağız’ derdi, biz de tartışırdık, gözetim altında arama yapılmasını isterdim. Kimse kimseye müdahale etmezdi.”

Der Vater sagt, das sie mehrmals im Jahr Hausdurchsuchungen über sich ergehen lassen müssen.Es liefe sonst immer ruhig ab. Diesmal aber wäre die Situation aber anders gewesen.

http://www.milliyet.com.tr/dilek-dogan-yasam-savasini-kaybetti-gundem-2137800/

- - - Aktualisiert - - -

Dilek Doğan kimdir ? Doğan neden vuruldu ? İstanbul'da dün polisin, terör örgütü DHKP-C'ye yönelik 16 adrese düzenlediği şafak operasyonunda 24 yaşındaki Dilek D. evinde vurularak ağır yaralandı. Annesi Aysel D. "Polisler eve ayakkabı ile girdi. Kızım da 'galoş giyin, sonra girin' deyince tartışma çıktı. Silah sesi duydum ve kızım yere yığıldı. Oğlum ve ben polise yumruk attık. Sonra hastaneye getirdik kızımı. Benim kızım canlı bomba değil. Canlı bomba olsa evde mi yatar. Neden vurdular?" dedi.

Eine weitere Quelle besagt, das nach DHKP-C Mitgliedern gesucht wurde. Anscheined gab es eine Diskussion mit den Bullen. Es ging um das Anziehen von Hausschuhen. Dem Polizisten war das wohl nicht recht.

http://www.haberler.com/dilek-dogan-kimdir-dogan-neden-vuruldu-7791172-haberi/

Wo steht das?

Sie starb während einer Hausdurchsuchung im Rahmen der "Antiterroroperationen". Ein Polizist schoss ihr ihn den Rücken.

Der Vater sagt, das sie mehrmals im Jahr Hausdurchsuchungen über sich ergehen lassen müssen.Es liefe sonst immer ruhig ab. Diesmal aber wäre die Situation aber anders gewesen.

Dilek Do?an ya?am sava??n? kaybetti - Milliyet.com.tr

- - - Aktualisiert - - -

Eine weitere Quelle besagt, das nach DHKP-C Mitgliedern gesucht wurde. Anscheined gab es eine Diskussion mit den Bullen. Es ging um das Anziehen von Hausschuhen. Dem Polizisten war das wohl nicht recht.

Dilek Do?an kimdir ? Do?an neden vuruldu
Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Zurück
Oben