Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

alperen du Flasche, dein Erdoğan hat nur in Ankara so eine große Fresse, in Moskau würde er ganz anders reden.

Große Fresse aber nichts dahinter.

ich dachte in zypern seid ihr putin überlegen ?
irgendwo steht da ja noch ne statue von aphrodite oder ?

- - - Aktualisiert - - -

Wieso beleidigst du mich? Ich mein was habe ich dir getan?

der ist immer so. der hat die HDP gewählt.

Sen Kim'sin jöle kafa! Kuzey Kore lideri Türkiye'ye atom bombası atacakmış

Komünist Kuzey Kore'nin lideri Kim Jong-un'un, Türkiye’yi Suriye konusunda tehdit ettiği iddia edildi.

Azerbeycan haber sitesi Bizimyol.info'nun haberine göre, Kim Jong-un, Rus uçağının Türkiye tarafından düşürülmesinden sonra Türkiye’yi atom bombasıyla tehdit etti. Haberde, Kim’in, "Eğer Suriye’yi bombalarsa, Türkiye’yi atom bombasıyla yeryüzünden silerim" dediği belirtildi.

Sen Kim'sin jöle kafa! Kuzey Kore lideri Türkiye'ye atom bombas? atacakm?? | superhaber.tv

:haha:

Türkiye kafayi yedi! Ulan sen kim Rus ucagini düsürmek kim? Birisi iyi GAZ verdi!
Ha tamam düsür eyvallah ama ülkende ucan rus ucagi seni niye rahatsiz ediyorum ey Sultan Erdogan? Elin amerikan kafiri yillardir senin kardesim dedigin Müslümanlara zulüm ediyor ama onlarin jetleri vurulmuyor cünkü onlar dost.

Size her sey müstehak! Putin vursa yerden göge kadar haklidir!

Türkiye kafayi yedi! Ulan sen kim Rus ucagini düsürmek kim? Birisi iyi GAZ verdi!
Ha tamam düsür eyvallah ama ülkende ucan rus ucagi seni niye rahatsiz ediyorum ey Sultan Erdogan? Elin amerikan kafiri yillardir senin kardesim dedigin Müslümanlara zulüm ediyor ama onlarin jetleri vurulmuyor cünkü onlar dost.

Sultan Erdoğan Amerika ve Avrupa Birliğinini gazına geldi birde şimdi dikleniyor. Ulan Rusya istese senin ülkeni bir günde yerle bir eder, bizimkiler kendilerini ne bok sanıyor anlamıyorum.

Sultanlığını Suriyede de sürdürmek isteyen Erdoğan Putin'in onu ciddiye almamasını hazmedemedi. Yine Pentagon'dan ok gelmese yapamazdı da Rus bunu siğneye çekmez canı yansa da bu böyle.

Ben şahsen gazı kesseler sevinirim bu ahmak millete müstehaktır.

vay soysuz vatan hainleri vay bide utanmadan türk bayragin arkasina saklanirlar. keske atam kalkip hepinizin teker teker suratina tükürse..

Zurück
Oben