Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

Kimseden hicazet beklediğim yok. Her şeyi yaşayıp göreceğiz. Sen Tayyip'e güveniyorsan bu senin en doğal hakkın. Benim de onu eleştirmek.

Elestir. Al duvara carp onu.

Ama muhalif´sen en az yapici ol. Bu adamlarin 14 seneye yakin basta kalmalarin sepebi sadece beyaz esya ve makarna hibelerine dayanmiyor. Ben sana daha ne deyim?

Senin gibi rationell düsünceli forumdaslari ancak bir elde sayilir. Ne yazik ki zekani daha fazla öte götüremiyorsun.

Korkunuz ekonomik sonuclar ise ulusun onuru icin gayet hesaplanabilir bir bedel.

türk milletine ahmak diyecen, baslarina savas gelsin zülüm gelsin diyecen, cumhur baskanina küfür edecen, sonra da ben türküm kimse benim türklügüme karisamaz diyeceksin, hodri meydan.

Enguard. :haha:

Yavrucuğum sen salak mısın? Ne hodri meydanı? Yapabileceğin tek şey küfür etmek. O en kolay iş. Biraz saygı öğrenin, düşünceye saygı. Bir dine inanmak herkesın kendi bileceği iş. Böyle 'Müslüman olmayan Türk olamaz' gibi düşünceler sadece cehaletini gösterir. Kimse kimsenin her ne olursa olsun kimliğini belirleyemez. Arapçılık yaparak da atayı baz almak ayrı bir çelişki.

Türk milleti 200 Milyon insandan oluşup, aklına gelebilecek her dine mensup insanlardan oluşan bir millettir.

Enguard. :haha:

Yavrucuğum sen salak mısın? Ne hodri meydanı? Yapabileceğin tek şey küfür etmek. O en kolay iş. Biraz saygı öğrenin, düşünceye saygı. Bir dine inanmak herkesın kendi bileceği iş. Böyle 'Müslüman olmayan Türk olamaz' gibi düşünceler sadece cehaletini gösterir. Kimse kimsenin her ne olursa olsun kimliğini belirleyemez. Arapçılık yaparak da atayı baz almak ayrı bir çelişki.

Türk milleti 200 Milyon insandan oluşup, aklına gelebilecek her dine mensup insanlardan oluşan bir millettir.

türkün basina bela dileyen biri türk olamaz anca orosbucocugu olur hangi dine mensup olursa olsun bunu da böyle bil.

Nenn mir bitte eine Situation, wo er sein Schawanz eingezogen hat.

Er zieht immer seinen Schwanz ein, Gegenfrage, wann hat er ihn nicht eingezogen ? Er wollte nach Gaza wo der Gazastreifen bombadiert wurde, ist er nicht. Zuerst redet er was von One Minute, 5 Minuten später entschuldigt er sich wieder. Er will die Palästinensischen Autonomiegebiete angeblich schützen, verkauft aber Jet-Öl an Israel.

In Ankara hat er eine große Klappe aber in der Tat macht er nichts.

Daha kelimesini doğru dürüst yazamadığını ağızına çok kolay alıyorsun. Bir problemin varsa gelir o dediğini yüzüme söylersin. Ondan sonra kim neymiş sana etraflıca anlatırım.

ya sen ne geri zekali bir insansin? sen alem-i islama göt killari de, zülüm dile, darbe dile, savas dile, milletimizi ahkam diye azarla sonra da biz laf edince gel kavga edelim bu mu senin türklügün yunan ile rus ile pkksi ile ermenisi ile cemaatci si ile ayni cizigi de yer al sonra burada bana türklügü anlat. türk olmak o kadar ucuz bir sey degil ilk önce adam ol rasyonel hanso.

Zurück
Oben