Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Präsidentschaftswahlen Türkei 2014

Next Pesident?

• Recep Tayyip Erdogan

Stimmen: 17 51,5%
  • Ekmeleddin Ihsanoglu

Stimmen: 7 21,2%
  • Selahattin Demirtas

Stimmen: 9 27,3%

• Umfrageteilnehmer
    33
Cok genis mideli bir adamsin vesselam, su ataistlere takintin olmasa bayagi ireli görüslü biri olacaktin ama, gol olamadan direkten dönmüssün neyazikki.

Buradakileri fazla taniyorum, bazilari nereli ve kim olduklarini oldugunu sakliyor, utancindan galiba ;)

Cok genis mideli bir adamsin vesselam, su ataistlere takintin olmasa bayagi ireli görüslü biri olacaktin ama, gol olamadan direkten dönmüssün neyazikki.

Buradakileri fazla taniyorum, bazilari nereli ve kim olduklarini oldugunu sakliyor, utancindan galiba ;)

Yaw Hakaret e karşi takinti mi olurmuş? Hakaret saygisizliktir. Seninki de iş mi be Uşakli kardeşim? Sen Milleti Dinden Imandan çikar sonrada takintin var de,birde utanmadan çikipta argumandan kapasiteden bahset.Dürüst olmaya ne dersin? Ama bak dostum,laf aramizda ama sende en çok takdir etiğim şey nedir billiyormusun? Su NSU Cinayet olaylari Protesto yürüyüşlerine katilmandir.Terrörist olduğunu bilmiyordum? Meğer Sosyal falliyetlerimizde varmiş,maşallah kardeşim.Gurbetçi dediğin böyle olmali.Afferin!;)

Bu ara yaş kaç Haci?:)

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.

[h=1]Gümrüklerde oy verme işlemi yarın başlıyor[/h] 26 Temmuz'da başlayacak gümrüklerde oy verme işlemi 10 Ağustos'ta son bulacak.

349368.jpg

Yurt dışında yaşayan vatandaşlar yarından itibaren gümrüklerde Cumhurbaşkanı seçimi için oy kullanmaya başlayacak.
Yurt dışında yaşayan Türkler, ilk kez Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bulundukları ülkelerde sandık başına gidecek.
Yurt dışı Türklerden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, gurbetçilerin oy kullanmalarına ilişkin TRT Haber'e açıklamalarda bulundu.
Yurt dışında ve gümrüklerde oy kullanacakların YSK'nın internet sitesini kontrol etmelerini ve randevu tarihlerine dikkat etmelerini isteyen İşler, "31 Temmuz ile 3 Ağustos arasında yurtdışında sandıklar açık bulunacak ve vatandaşlarımız aldıkları randevuya göre gidip oylarını kullanabilecekler. Ben bir kere daha hatırlatıyorum bugün itibariyle Türkiye saatiyle 17 itibariyle son gün. Almadıkları takdirde sistem otomatik olarak randevu verecek o verilen randevu gününde gidip oyunu kullanması gerekecek" şeklinde konuştu.
Cumhurbaşkanı seçimi için gümrük kapılarında oy verme işlemi 26 Temmuz'da başlıyor.
Gurbetçiler için her türlü kolaylığı sağladıklarını belirten İşler, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Cumartesi gününden itibaren 26 Temmuz'dan 10 Ağustos'a kadar giriş kapılarında havalimanlarında sandıklar açık bulunacak ve vatandaşlarımız gelip orada oylarını kullanabilecekler. Yaz dönemindeyiz vatandaşlarımızın bir kısmı gelmeye başladı, gelenler var bir de gelecek olanlar var. Onlar geldiklerinde hemen kapıda oylarını kullanabilecekler."

http://www.trthaber.com/haber/gundem/gumruklerde-oy-verme-islemi-yarin-basliyor-137774.html

Ab Morgen kann man seine Stimme abgeben als Türkei-Reisender türkischer Staatsbürger

Erdogan und seine Familie kennt hier bestimmt jeder schon, so sehen die Familien von Ihsanoglu und Demirtas aus

BsLeb04IgAAEC2W.jpg

selahattin-demirtas%cc%a7-ve-es%cc%a7i-ile-kizi.jpg

Was soll dieses gestellte Foto suggerieren? Eine intakte Familie, die sich nicht auf Staatskosten bereichert? Wegsperren!

tolerance.jpg

Dieser Möchtegern idealist Demirtas sagt genau das, was das Ausland gern hören möchte.

Ich finde seine Rede zu den AKP Anhängern in Köln genial, "AKP Anhänger wählt mich, ihr müsst mich wählen" mit einem Grinsen im Gesicht, dass Bände spricht. :D

Er ist doch nur da, damit Erdogan nicht bei der 1. Wahlgang mit über 60 % gewählt wird!
So behält man die Kurden für sich und die hardliner links, die mit Ihsanoglu nicht klarkommen.

Zurück
Oben