Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

turanische musik und kultur

besuch beim türkischen fussballclub tractor,der in der ersten iranischen liga spielt.

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

EJj68IQXYAAtA0g.png

[h=1]Hungary to provide diplomatic status to Turkic Council[/h] DAILY SABAH
ANKARA

The Hungarian government introduced a bill Wednesday to parliament to provide diplomatic status for the representative of the Cooperation Council of Turkic Speaking States in Budapest.

https://www.dailysabah.com/diplomac...o-provide-diplomatic-status-to-turkic-council

[h=1]Azerbaycan’da Sevindirici Gelişme: Ortak Türk Tarihi Müfredata Dahil Edilecek[/h]

Türk Dünyası’ndan bir sevindirici haber daha geldi.
3 Ekim 2019 tarihinde Bakü’de düzenlenen Türk Konseyi 7. Zirvesinde alınan karar ve Azerbaycan Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığı yetkilileriyle yapılan görüşme neticesinde, Ortak Türk Tarihi kitabının Azerbaycan eğitim programlarına dahil edilme kararı alınmıştı. Buna bağlı olarak, Ortak Türk Tarihi kitabı bu yıl Azerbaycan’da 157 okulun 8. sınıflarında okutulmaya başlanacak, gelecek yıldan itibaren ise kitap ülkenin tüm okullarında programa konulacaktı. Alınan karar önümüzdeki eğitim-öğretim yılı kapsamında uygulamaya konulacak ve Ortak Türk Tarihi müfredata dahil edilecek.
Ayrıca Ortak Türk Coğrafa ve Ortak Türk Edebiyatı kitaplarının da Türk Akademisi öncülüğünde tamamlanmak üzere olduğu edinilen bilgiler arasında.

https://www.tamgaturk.com/azerbayca...e-ortak-turk-tarihi-mufredata-dahil-edilecek/

türkei,kasachstan und aserbaidschan führen ein gemeinsames schulbuch über die geschichte der türken ein.

ERXO6o4WsAEmIF4

mexikanischer drogenkartel (sinaloa-kartel) hört türkische musik

meksika ülkü ocaklari

:haha:

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben