Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Erdogan Support-Thread !!!

Muammer Gülerin ati

Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.

Bilal Erdoganin 6 gemisi 7si eklendi ama daha görüntülenmedi

DURUM: Bir tavuk, bir yolda karşıdan karşıya geçer.

SORU : Tavuk karşıdan karşıya niçin geçer?

1528739_574104139335383_1685556332_n.jpg

EINSTEIN
Tavuğun yolun karşısına geçmesi ya da yolun tavuğun ayakları altında yer değiştirmesi, tümüyle sizin gösterdiginiz referansa bağlıdır.

BILL CLINTON
Anayasa üzerine yemin ederim ki bu tavukla aramda hiç bir sey geçmemiştir.

GEORGE W. BUSH
Tavuğun bu yolda BM kararlarına rağmen cezalandırılmadan karşıdan karşıya geçmesi, demokrasiye, özgürlüge ve adalete kafa tutmaktır. Bu durum, yolu bizim çoktan bombalamış olmamız gerektiğini göstermektedir.

SÜLEYMAN DEMİREL
Tavuk geçmişse geçmiş, geçmemişse geçmemiştir.

TANSU ÇİLLER
Bu memleket için karşıdan karşıya geçen tavuk da bizimdir, üstünden geçen traktör de bizimdir.

BÜLENT ARINÇ
Tavuğun karşıdan karşıya geçmesi çok manidardır ağlamak istiyorum.

R. TAYYİP ERDOĞAN
Tavuğun Karşıdan karşıya geçmesini sizden öğrenecek değiliz.Bülent ağladıysa ben de ağlarım.Mağdurum da Mağdurummm

ABDULLAH GÜL
Hayır, bana böyle bir bilgi verilmedi ama karşıdan karşıya geçtiyse hükümet gereğini yapar.

[h=2]Erdoğan kommt nach Berlin[/h]
Der türkische Ministerpräsident Recep Tayyip Erdoğan wird nach einem Gipfel in Brüssel am 4. Februar nach Berlin kommen und sich mit Bundeskanzlerin Angela Merkel treffen.
Erdoğan wird bei dem Gipfel in Brüssel vom 20 bis zum 21. Januar die Themen ”Visumfreies Europa“ sowie die Verkürzung des ”Rücknahmeabkommens“ von 3,5 Jahren ansprechen. Der Ministerpräsident plant Gespräche mit dem EU-Kommissionschef Jose Manuel Barrroso und Europa Parlamentsvorsitzender Martin Schulz.

Zurück
Oben