Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Parlamentswahlen in der Türkei 2015

Welche Partei würdest du wählen?

• Eine andere Partei, obwohl die AKP besser wäre.

Stimmen: 0 0,0%

• Umfrageteilnehmer
    32
  • Umfrage geschlossen .
%60lik blok, bok oldu:D onlara gelsin...

"Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın
Garanti bildin beni havalandın
Yürek yemiş sanki mübarek
Neyine güvendin evladım
Yavrum kaldır kolları
Teslim ol etrafın sarılı
Sabret af çıksın sana
Ben öptürcem bu evin yollarını"
Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

%60lik blok, bok oldu:D onlara gelsin...

"Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın
Garanti bildin beni havalandın
Yürek yemiş sanki mübarek
Neyine güvendin evladım
Yavrum kaldır kolları
Teslim ol etrafın sarılı
Sabret af çıksın sana
Ben öptürcem bu evin yollarını"
Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Dereyi görmeden paçaları sıvama bence. Pek bir şey değişmeyecek cünkü.

AKP'ye oy vere Kürtler simdi HDP'ye yönelecek.HPD'ye oy veren MHP ve CHPliler simdi oylarini baska türlü kullanacak.Zanimca böyle olacak.

en az 42% (276 mil.)aliriz o simdilik yeter bize.

yuzde 42% olabilir milliyetcilerin sayesinde..bak tayyip yola gelmeye basladi..kurtlerden umudu kesti tayyip simdi milliyetcilerden oy istecek..

[h=1]Askerimiz polisimiz yüzlerce teröristi gömdü"[/h]
16 Ağustos 2015
30859774.jpg

0
Paylaş

[h=2]Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit düşen Özel Harekat Şubesi'nde görevli komiser Ahmet Çamur'un Trabzon'un Çaykara ilçesindeki cenaze törenine katıldı. Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "Kendisine silah doğrultana, askerimizin de polisimin de vurma yetkisi vardır, bu kesindir. Yüzlerce teröristi askerimiz polisimiz aslında gömmüştür. Yeterli mi yeterli değil. Bu mücadele devam edecek.[/h]
"Askerimiz polisimiz yüzlerce teröristi gömdü" - Hürriyet Gündem

Bize veren kürtler asiri dindar hdpye vermezler. chp veya mhpnin oyuda onlara kalsin canlari cehenneme:D Biz bosa giden oylari alacagiz kendilerini milli ittifak diyen serefsiz bbp saadetin oylari cepte. P.S. Papo Baba gelmeden ben kacarim:)

Bize veren kürtler asiri dindar hdpye vermezler. chp veya mhpnin oyuda onlara kalsin canlari cehenneme:D Biz bosa giden oylari alacagiz kendilerini milli ittifak diyen serefsiz bbp saadetin oylari cepte. P.S. Papo Baba gelmeden ben kacarim:)

Dindar kürtler oylarını HÜDA-PARa verirler, kuş beyinli kewell.

Türkiyenin toplu temizlige ihtiyaci var.
Bazi kani bozuklardan arinmaliyiz,aslinda Hakkari´den degil,HDP´ye oy veren zengin sipalarinin semtlerinden baslamali.
Böyle giderse o günlerde gelecek.

Zurück
Oben