Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Rehabilitovan Nikola Kalabić

Pa ajd ti meni reci kako je mogao biti protiv njih?
Bez Tite bi danas Hrvatska malo drugacije izgledala.....
Kako mislis drugacije izgledala?
ps: a kako je mogao biti protiv srba? Gradio je sve zivo a posle njega su samo unistavali. Moji su imali svoj mir, niko ih nije pokradao usw. Juga nije bila raj na zemlji ali brate u poredjenju sa ovim danas bogami i jeste.
 
Kako mislis drugacije izgledala?
ps: a kako je mogao biti protiv srba? Gradio je sve zivo a posle njega su samo unistavali. Moji su imali svoj mir, niko ih nije pokradao usw. Juga nije bila raj na zemlji ali brate u poredjenju sa ovim danas bogami i jeste.

Ist nicht dein ernst, oder?

Jedini koji su profitirali su bili komunisti i niko vise!
 
Es ist immer wieder interessant, wenn sich User zu Themen äußern von denen sie Null Ahnung haben.
Frag mal Leute die aus Ortschaften stammen, die sich den Cetniks eingeschlossen haben, wie diese zu SFRJs Zeiten gelebt haben. Diskrimierung bei Behördengängen, kein Strom oder Wasser bis in die 80er etc.

Das klingt mir nach vukojebinas, in denen alle arm dran waren, egal ob Ex-Cetnik oder nicht.

- - - Aktualisiert - - -

Mene cudi jedna stvar, primer ti kazes da je Tito hteo slabu Srbiju, dobro. Ali s druge strane evo primer neki hrvati kazu kako je Tito bio protiv hrvata itd. znaci svako vuce na svoju stranu. Ne zna se vise ko pije a ko placa :D

Pa, ovih dana su se i Bosnjaci i Makedonci nesto sjetili, da je Tito zapravo njih najvise s'jebo.
 
Zurück
Oben