Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Sporti Kosovar/Kosovo Sport

turp turp, aber hut ab vor behra maliqi der nimmts gegen alle auf..

[video=youtube;2EFDOIZu]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2EFDOIZu l5I[/video]
 
Alter was für eine peinliche Zeitung voller Nichtsnutze.
Ich schäme mich dafür, dass ich noch ab und zu da noch reinschaue :facepalm:



Shaqiri, Xhaka e Behrami luajnë për Kosovën kundër Argjentinës?

f1_kosova1366110221.jpg

Publikuar: 16.04.2013 - 13:05
Prishtinë, 16 prill- Në rrjetet sociale sot është spekuluar se Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka e Valon Behrami pritet të luajnë për Kosovën në miqësoren që ajo do ta zhvillojë kundër kombëtares së Argjentinës, por deri më tani asgjë nuk është zyrtare

Shaqiri, Xhaka e Behrami luajnë për Kosovën kundër Argjentinës? - Sport - Koha Net
 
[h=5]Latifi, Gavazaj e Aliu: afër Borussia Dortmund

Tre futbollistët e rinj bardhë e kaltër, Liridon Latifi, Enis Gavazaj e Lorik Aliu, për një javë kanë qenë në prova në Borussia Dortmund dhe kanë bindur skuadrën gjermane U-19 për të zhvilluar ndeshje në dy turne me petkun e kësaj skuadre të madhe evropiane.

Lexo më shumë në Webfaqe te FC Prishtines:

FC Prishtina[/h]
 
Alter was für eine peinliche Zeitung voller Nichtsnutze.
Ich schäme mich dafür, dass ich noch ab und zu da noch reinschaue :facepalm:



Shaqiri, Xhaka e Behrami luajnë për Kosovën kundër Argjentinës?

f1_kosova1366110221.jpg

Publikuar: 16.04.2013 - 13:05
Prishtinë, 16 prill- Në rrjetet sociale sot është spekuluar se Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka e Valon Behrami pritet të luajnë për Kosovën në miqësoren që ajo do ta zhvillojë kundër kombëtares së Argjentinës, por deri më tani asgjë nuk është zyrtare

Shaqiri, Xhaka e Behrami luajnë për Kosovën kundër Argjentinës? - Sport - Koha Net

Hahahahahahhhahahahaha
 
Bosnien hatte damals ja auch sein erstes Freundschaftsspiel mit Albanien. Wäre nur zu begrüssen.
 
FC Prishtina kampion i Kosovës në futboll

15 May 2013 20:44




Pas humbjës së Trepçës 89 nga Drita në Gjilan, kur kanë mbetur edhe tre xhiro pa u zhvilluar Fc Prishtina edhe zyrtarisht është kampion i Kosovës në futboll pasi është në + 10 nga mitrovicasit. Është ky titulli i dytë rresht pë kryeqytetasit ndërsa i 17 në histori të klubit. Ndërkohë Prishtina nesër do të ndeshet me Feronikelin në Drenas sa për sy e faqe pasi lufta për titull në Raiffeisen Super Ligë, morri fund.


K_F__PRISHTINA_F_C__by_Pizhekk.jpg


FC Prishtina kampion i Kosovës në futboll - korneri.net


imgres
 
Alter was für eine peinliche Zeitung voller Nichtsnutze.
Ich schäme mich dafür, dass ich noch ab und zu da noch reinschaue :facepalm:

Prishtinë, 16 prill- Në rrjetet sociale sot është spekuluar se Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka e Valon Behrami pritet të luajnë për Kosovën në miqësoren që ajo do ta zhvillojë kundër kombëtares së Argjentinës, por deri më tani asgjë nuk është zyrtare

Es wurde lediglich geschrieben, dass in sozialen Netzwerken darüber spekuliert wurde. Weder der Journalist, noch ein anderer hat sowas je behauptet.
 
Zurück
Oben